Sugar Mama komt weer naar Grand Café Zuidlaren.
Sugar Mama komt weer naar Grand Café Zuidlaren.

Concert Sugar Mama bij Grand Café Zuidlaren

Algemeen

ZUIDLAREN - De band Sugar Mama geeft zondag weer een concert in Zuidlaren. Het optreden bij Grand Café Zuidlaren begint om 16.00 uur.

Het is de tweede keer dat Sugar Mama optreedt op het live podium van het Grand Café. De vorige keer was het concert een groot succes.

Sugar Mama speelt sinds 1986 een eigen soort blues, boogie, rock’n roll en aanverwante roots muziek. De muzikanten staan op festivals (Oerol, Giethoorn en vele andere), in talloze kroegen in binnen- als buitenland en zijn te horen op radio en TV. Als een echte liveband is Sugar Mama gewend aan lange nachten en dus hebben zij voldoende covers achter de hand. Hun ware passie ligt echter bij het bewerken van oude, vaak akoestische blues en eigen werk. 

De band bestaat uit Bas de Jong, Kris Hartman en Ton Tacke. Muziekkrant Oor schreef over hen: ,,Een echte live band. Ziet kans de meest kale gymzaal in een gezellig zweterig hol om te toveren.’’