
Geslaagde uitvoering Arti et Amicitia
AlgemeenZUIDLAREN - Toneelvereniging Arti et Amicitia uit Zuidlaren heeft afgelopen zaterdag een zelf gemaakt stuk ten tonele gebracht: ‘Huize Avondlust’. In het stuk kwamen allerlei actuele zaken aan bod.
Bezuinigen op energie valt niet mee in een tehuis voor ouderen die het al snel koud hebben en wel een extraatje kunnen gebruiken. Na een grondige inspectie door een heel bijzondere man blijken de bewoners toch heel vindingrijk te zijn en wordt de kachel in het vervolg ‘aangedreven’ door een fiets. Oefenen voor een zangwedstrijd en het winnen van de kentekenloterij maakt dat het een gezellige boel wordt. Het stuk werd tussen het publiek gespeeld en met een goed gevulde zaal ontstond er dan ook veel interactie.
Arti et Amicitia kijkt terug op een geslaagde uitvoering en heeft door het enthousiasme van het publiek weer volop inspiratie voor een nieuw seizoen.



