
Aan de slag met DigiD in Bibliotheek Zuidlaren
AlgemeenZUIDLAREN – De gratis cursus Aan de slag met je DigiD is dit najaar te volgen in de bibliotheek van Zuidlaren. De cursus is bedoeld voor diegene die zelfstandig gebruik wil maken van de digitale diensten van de gemeente en de overheid.
In de cursus de cursisten bijvoorbeeld hoe men inlogt op sites van de overheid, hoe men een zorgtoeslag aanvraagt, hoe een rijbewijs is te verlengen of hoe de mijn-omgeving van de overheid werkt. Voor de cursus is enige ervaring met computers en internet vereist.
Belangstellenden kunnen zich aanmelden tijdens het inloopspreekuur van het Digitaal Café in de Bibliotheek Zuidlaren. De is elke donderdag van 14.00 tot 16.00 uur geopend. Naast de cursus kan men hier ook terecht met vragen over de computer, iPad, E-reader of mobiele telefoon. Hoe installeer ik een app op mijn telefoon of tablet? Mijn wachtwoord doet het niet meer hoe nu verder? Hoe kan ik veilig gebruik maken van social media? Voor al deze vragen en meer kan men langskomen bij het Digitaal Café in de bibliotheek van Zuidlaren. Een afspraak maken is niet nodig.







