
Gezellig meezingen tijdens muziekcafé van Harry Wessels
AlgemeenPATERSWOLDE - Harry Wessels start op woensdag 4 september weer met het maandelijkse muziekcafé ‘Muziek met Harry’. Iedere eerste woensdag van de maand kunnen bezoekers van 14.30 tot 16.00 in Ons Dorpshuis in Paterswolde liedjes komen luisteren en meezingen.
Harry speelt vooral nummers uit de periode van de jaren vijftig tot en met de jaren zeventig, zowel Nederlandse als Engelstalige liedjes. Daarbij heeft hij een zeer divers repertoire, van Willeke Alberti tot Elvis Presley. Bezoekers van het muziekcafé kunnen zelf ook verzoeknummers aanvragen door deze op te schrijven op briefjes, die tijdens de bijeenkomst worden uitgedeeld. Het lievelingslied wordt dan dezelfde middag nog gespeeld, of tijdens het muziekcafé de maand erop.
Iedereen is welkom tijdens het liedjescafé. Harry Wessels betrekt graag zoveel mogelijk mensen bij deze gezellige activiteit. Aanmelden is niet nodig en de entree is gratis. Een consumptie is wel voor eigen rekening.
‘Muziek met Harry’ is er, na het eerste liedjescafé van dit seizoen, ook op 2 oktober, 6 november en 4 december. Voor de feestmaand heeft Harry Wessels een speciale kersteditie in voorbereiding, die op 18 december plaatsvindt.



