
Expositie ‘Vogelvlucht’ in Galerie Paterswolde
AlgemeenPATERSWOLDE - Galerie Paterswolde heeft, voordat het definitief de deuren sluit, nog drie leuke exposities in het vooruitzicht.
De nieuwste expositie heeft de titel ‘Vogelvlucht’ gekregen. Dit is de verzamelnaam voor de verschillende manieren waarop vogels zich voortbewegen door de lucht. Het kan echter ook in een ander perspectief worden gezien, bijvoorbeeld door te kijken zoals een vogel het ziet: iets in vogelvlucht beschouwen en een overzicht ervan geven. Dat kan als vluchtig worden omschreven als men een snelle impressie wil opnemen, maar het is natuurlijk ook mogelijk om veel tijd te nemen om alles rustig te bekijken. Dat kan in Galerie Paterswolde.
De expositie start op zaterdag 15 maart en eindigt op zaterdag 26 april. De deelnemende kunstenaars die zich hebben laten inspireren zijn Tim Blaauw, Fionna Bottema, Judith de Dreu, Marco Käller, Toon Kuijpers, Suze Osseman, Gilles de Rooij, Cindy Sprokel, Bea van Twillert, Hana Vendlova, Mirjam Zuiderveen. Namens de galerie tonenn Titia Beukema, José Geertzen, Erna Schuppert, Gretha Jonker, Margriet Kroeze, Hinke Veenstra, Wia Geerligs, Aaltje van der Velde, Jan Pieter Volkers en Nanny ter Wiel hun werk.
Galerie Paterswolde bevindt zich in Villa Kakelbont aan de Hoofdweg 161 in Paterswolde. De expositie is te bekijken van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur.







