De handbaldames van VAKO waren zondag succesvol.
De handbaldames van VAKO waren zondag succesvol.

VAKO-dames houden punten in eigen huis

Sport

VRIES - De handbaldames van VAKO hebben zondag met 28-19 gewonnen van SDOL. Met de ruime zege deden de vrouwen het een stuk beter dan in de heenwedstrijd, toen met 1 doelpunt verschil werd verloren.

De eerste helft begon slecht van de kant van de thuisploeg. SDOL kwam op voorsprong, waarna VAKO moest terugknokken. De knop ging om en iedereen ging vol overgave voor de zege. Halverwege de wedstrijd stond het dan ook 14-9 in het voordeel van VAKO. 

In de rust volgde nog wel een kleine donderpreek van coach Sandra van Bergen. Ook daardoor gingen de VAKO-dames in het tweede bedrijf helemaal los en wisten ze weg te lopen naar 20-10. Er werd plezier uitgestraald en iedereen geloofde erin. Uiteindelijk resulteerde dit in een ruim 28-19 zege.

De VAKO-dames hebben de komende twee weken geen wedstrijden in verband met de voorjaarsvakantie.