Bij het Balloërveld werd een pauze gehouden tijdens de puzzel-fietstocht.
Bij het Balloërveld werd een pauze gehouden tijdens de puzzel-fietstocht. (Eigen foto)

Puzzel-fietsplezier bij Vrouwen van Nu Tynaarlo

Algemeen

TYNAARLO - De bijeenkomsten van de Vrouwen van Nu afdeling Tynaarlo zijn afgelopen, maar de vrouwenvereniging gaat gewoon verder met het zomerprogramma. VvN hield donderdag een puzzel-fietstocht onder ideale weersomstandigheden.

Er was een mooie route uitgezet met onderweg bordjes met allerlei vragen waarbij parate kennis was vereist, maar er waren ook strikvragen. Aan de rand van het Balloërveld was op een idyllisch plekje een pauze ingelast. Daar werd nog een geniepig spelletje gespeeld wat de eindscore helemaal op z’n kop zette. 

De uitslag is: 1. Berta Holman en Gea Leuning. 2.Hilly Venema en Marjan Oostebring. 3. Fietje Lampe en Jacquelien Scheeringa. 

Voor de niet-fietsers was er sjoelen. Hiervan was de uitslag: 1. Hinnie Zwiers. 2. Menna Niehof. 3. Janna Weijer. 

Het was weer een geslaagde avond.

Het volgende evenement is de lange fietstocht op dinsdag 24 juni. (Uitwijk donderdag 26 juni). Na afloop kan men samen eten. Leden die niet fietsen, maar wel mee willen eten kunnen zich aanmelden bij Ria Kaspers (06-10010682).