
Repair Café in Eelde-Paterswolde weer geopend
AlgemeenEELDE-PATERSWOLDE - Repair Café Eelde-Paterswolde zal haar deuren weer op de tweede vrijdagmiddag van de maand, op 14 november, openen.
Iedereen is van 13.30 tot 16.00 uur welkom met kapotte spullen: huisraad, kleding, gereedschap, klokken en elektrische apparaten. De ervaren klokkenmaker is weer beter en is in staat bijna elke klok te repareren.
Bij kleding valt te denken aan het vervangen van ritsen, innemen, passend maken en repareren van scheuren en losse naden. Gasten dienen zelf de nieuwe rits mee te nemen
Sinds kort beschikt het Repair Café ook over specialisten voor reparaties aan computers en naaimachines.
Het Repair Café is gevestigd in het Techlab, een gebouw achter de brandweerkazerne, aan Burgemeester Legroweg 29 A in Eelde. Alle reparaties en koffie en thee zijn gratis.






