Karsten Korten, Sem Schilt en Miguel Euverink.
Karsten Korten, Sem Schilt en Miguel Euverink. (Eigen foto)

CobraFit opent in Zuidlaren: ‘Slimmer trainen in minder tijd’

Algemeen

ZUIDLAREN – Karsten Korten en Miguel Euverink zullen zaterdag 7 februari om 13.00 uur officieel CobraFit openen aan de Stationsweg 1c in Zuidlaren. De opening is een onderdeel van de open dag van Fight Game Academy. CobraFit is geen traditionele sportschool, maar een plek waar krachttraining slimmer, persoonlijker en vooral toegankelijker wordt.

CobraFit ontstond in 2020 in Groningen vanuit één duidelijke gedachte: trainen moet passen in het leven van mensen. Niet eindeloos apparaten afgaan, maar korte, doelgerichte sessies met maximale aandacht. Dat idee sloeg aan. In 2022 volgde een tweede locatie in Eelde-Paterswolde. Met Zuidlaren hebben Karsten en Miguel heel bewust gekozen voor een dorp waar gemeenschap en saamhorigheid een belangrijke rol spelen.

Wat CobraFit uniek maakt, is de manier van trainen. “De trainingen duren ongeveer twintig minuten en zijn daardoor goed in te passen in een druk dagelijks leven. Er wordt gewerkt met EMS-training, een moderne trainingsvorm die het lichaam helpt om spieren bewuster en effectiever te activeren, terwijl men rustig beweegt onder persoonlijke begeleiding. Meerdere spiergroepen worden tegelijkertijd aangesproken, waardoor een korte training toch verrassend intens aanvoelt. Het gebruikte XBody-systeem is medisch gecertificeerd en wordt wereldwijd toegepast door medici en paramedici binnen sport, revalidatie en preventieve zorg”, vertellen Karsten en Miguel.

De studio is gevestigd in het pand van Fight Game Academy van Sem Schilt, een vertrouwd gezicht in Zuidlaren. “Dat we hier mogen starten, voelt als een mooie samenwerking. Deze plek ademt sport en kwaliteit. Precies wat bij CobraFit past.”

De opening maakt deel uit van een uitgebreid sportief programma van 10.00 tot 16.00 uur. Bezoekers kunnen kennismaken met het team, de sfeer proeven en zelf ervaren hoe krachttraining volgens Karseten en Miguel ook anders kan: persoonlijk, effectief en verrassend leuk.