
Pinksterviering op grasveld Ontmoetingskerk Zuidlaren
AlgemeenZUIDLAREN – De gezamenlijke kerken in Zuidlaren en Anloo zullen op 24 mei op het grasveld voor de Ontmoetingskerk op het Lentis terrein een Pinksterviering houden. De dienst begint om 10.00 uur. Het thema is: Mijn vrede geef ik jullie.
“Te midden van de harde realiteit en ons verlangen naar vrede krijgen we met Pinksteren de belofte van de Geest, die de vrede van Jezus dichtbij brengt; Mijn vrede geef ik jullie! Om wat voor vrede gaat dit? Het feest van de Geest om te vieren en ons verlangen te verdiepen”, legt Thalina van Renssen van de gezamenlijke kerken.
Bij aankomst op het terrein kunnen bezoekers kiezen voor een workshop, die na het eerste deel van de viering plaatsvindt. In een wat korter programma is er net als afgelopen jaar ruimte voor een interactief deel met activiteiten zoals: wandelen, schilderen, zingen en een korte verdieping op het pinksterverhaal.
In plaats van een workshop kan men kiezen voor ontmoeting bij koffie of thee. Na de workshops wordt afgesloten met het vervolg van de viering. Het gaat om een oecumenische dienst. Dat betekent dat mensen uit verschillende stromingen samen optrekken in deze dienst. En er is een programma voor kinderen vanaf 4 jaar.
Bezoekers dienen zelf een campingstoel of kleed mee te nemen. Er is parkeergelegenheid voor de auto, maar aangeraden wordt op de fiets te komen. Bij slecht weer is de viering in de Kandelaarkerk aan de Schipborgerweg 45a in Zuidlaren.
Meer informatie is te vinden op www.pgaz.nl.







