
SUIZ schittert op NK Trampolinespringen in Ahoy
AlgemeenROTTERDAM - SUIZ uit Zuidlaren heeft met een grote delegatie deelgenomen aan het Nederlands Kampioenschap Trampolinespringen in Ahoy Rotterdam. Voor enkele deelnemers was het hun eerste NK, terwijl anderen inmiddels ervaren deelnemers zijn. De resultaten mochten er zijn.
In het synchroonspringen veroverden Jaylinn Sijens (8 jaar) en Zoë Sloots (7 jaar) een knappe bronzen medaille. Individueel behaalde Jaylinn een uitstekende vijfde plaats van Nederland. Ook Amar Wolf (9 jaar) maakte indruk tijdens zijn eerste NK en eindigde op een prachtige vierde plaats, op slechts één honderdste punt van het brons.
Bij de synchroonwedstrijd Jeugd 2 eindigden Fenna Klein (11 jaar) en Indy Wierenga (12 jaar) als vierde van Nederland, gevolgd door Evi Immel (10 jaar) en Sophie Bijma (12 jaar) op een mooie vijfde plaats. Ook individueel werden sterke prestaties geleverd: Indy werd zesde, Isobel Spykman (13 jaar) zevende. Jeanique Hoeve (24 jaar), die ondanks een rugblessure in actie kwam, behaalde een knappe zevende plaats.
Maarten Dertien (16 jaar) zorgde voor het hoogtepunt van de dag door tijdens zijn laatste NK een zilveren medaille te veroveren en zich vicekampioen van Nederland te mogen noemen.
Trainer en begeleiding kijken met veel trots terug op het weekend. “Iedere deelnemer heeft op zijn of haar eigen niveau een topprestatie geleverd. Voor sommigen was het de eerste kennismaking met een NK, anderen stonden in de finale of gingen zelfs met een medaille naar huis. Daar zijn we als vereniging ontzettend trots op.”
Met meerdere finaleplaatsen, twee nationale medailles en veel persoonlijke successen kan SUIZ terugkijken op een bijzonder geslaagd Nederlands Kampioenschap.







