
Actieve Vrouwen Tynaarlo maken ‘lange’ fietstocht
AlgemeenTYNAARLO - De fietscommissie van de Actieve Vrouwen Tynaarlo heeft onlangs de lange fietstocht gehouden. De dames konden fietsen onder zonnige omstandigheden.
Met een temperatuur van ongeveer 25 graden in de middag was het geen reden om de fietstocht af te blazen. De Tynaarloër vrouwen vertrokken vanaf de school, en met acht fietsers gingen ze op pad. De tocht ging in de richting van Assen. Via een toeristische route kwamen de fietsers in het Asser centrum aan. Met de TT in het vooruitzicht was het bij binnenkomst erg druk met de aanvoer van zwaar materieel. Op het terras van restaurant Liff genoten de dames van koffie met gebak.
Na de koffie werd de Drentse hoofdstad verlaten en trok men naar rustiger oorden. “De natuur is prachtig met al zijn groene kleurschakeringen, en de kleurrijke bloementuinen onderweg”, aldus de fietsers. Via Balloo reed men naar Anderen waar een broodje werd verorberd op een mooi overkapte picknickbank.
Het was dorstig weer en de theepauze bij de Drentsche Aa in Schipborg lieten de vrouwen zich welgevallen. Met een extra lusje in de omgeving kwam het groepje terecht in Zuidlaren. De dag werd daar afgesloten met een gezellig etentje bij Eethuis Voor Allen. Vier leden, die niet mee hadden gefietst, sloten hierbij aan.
“Het was een zeer geslaagde dag, en ondanks de warmte prima te doen. Met bijna 55 kilometer op de teller waren we weer thuis”, aldus de fietsende vrouwen.







