
Opening cultureel jaar Eelde-Paterswolde met Tynaarlo Orchestra
AlgemeenEELDE – Het nieuwe culturele jaar in Eelde zal op zaterdag 19 september om 13.00 uur feestelijk worden geopend bij zwembad Lemferdinge. De aftrap van het Cultureel Festival Eelde-Paterswolde wordt verzorgd door het Tynaarlo Orchestra, een speciaal samengesteld orkest waarin muzikanten uit drie muziekverenigingen de krachten bundelen: MV Nieuw Leven uit Eelde, Harmonie Vries en MV Erica uit Zuidlaren.
Het orkest brengt een toegankelijk programma met bekende nummers uit de Top 2000, zodat bezoekers kunnen rekenen op een herkenbaar en energiek optreden. De organisatie benadrukt dat het culturele jaar hiermee op een laagdrempelige en feestelijke manier van start gaat.
“Het is bijzonder om te zien hoe drie verenigingen uit verschillende dorpen samen een orkest vormen. Dat past precies bij wat we met het culturele jaar willen uitstralen: verbinding, samenwerking en plezier,” aldus een woordvoerder van de organisatie.
De opening is vrij toegankelijk voor iedereen. Bezoekers worden uitgenodigd om langs te komen, mee te genieten van de muziek en kennis te maken met het culturele aanbod dat de komende maanden in Eelde en omgeving op de agenda staat.




