Paddenstoelenexcursie in het Laarwoud
AlgemeenZUIDLAREN - IVN Zuidlaren organiseert aanstaande zondag (10 oktober) een paddenstoelenexcursie in het Laarwoud. De excursie staat onder leiding van Jan Menzinga en is speciaal gericht op gezinnen of begeleiders met kinderen.
De herfst is een prachtige tijd om paddenstoelen te bewonderen. Bij vochtig weer met nog redelijk hoge temperaturen gedijen deze schimmels bij uitstek. Jan Menzinga zal belangstellenden zondag rondleiden in het gebied van het Laarwoud en omgeving. Dit is een bosrijk gebied op de flank van de Hondsrug dat overgaat in het Hunzedal. Hier komen in de herfst vele soorten paddenstoelen voor. Iedere paddenstoel heeft zijn eigen verhaal. Jan Menzinga is een kenner bij uitstek en kan er boeiend over vertellen.
De paddenstoelenexcursie begint zondag om 10.00 uur bij het Laarwoud, achter de Dorpskerk van Zuidlaren. Het meenemen van een paddenstoelenboekje, een loepje en een spiegeltje (om onder de paddenstoelen te kijken) is aan te raden. Aanmelden voor de excursie kan bij JanSiem Rus: jsrus2013@gmail.com.



