Volkstuinvereniging Zuid-Es organiseert oogstmarkt

Algemeen

ZUIDLAREN - Na de succesvolle deelname aan de Markt van Melk en Honing organiseert Volkstuinvereniging Zuid-Es in Zuidlaren op zaterdag 3 september van 9.30 tot 13.00 uur weer de eigen oogstmarkt.

Tijdens de oogstmarkt bieden de leden van de volkstuinvereniging een verse oogst van biologisch geteelde groenten, fruit en aardappelen aan uit de gezamenlijke verenigingstuin en uit de tuinen van de leden. Naast een ruime variatie aan groenten, fruit en aardappelen zijn er jams, vruchtensauzen en vers geplukte bloemen, samengesteld in diverse boeketten. Alles wordt aangeboden tegen schappelijke prijzen. De opbrengst van de oogstmarkt komt ten goede aan de volkstuinvereniging.

De tuin van Volkstuinvereniging Zuid-Es is te vinden aan de Wilhelminalaan 1 in Zuidlaren, achter subtropisch zwemparadijs Aqualaren.