
REUZ 1 deelt punten met PKC ‘83
AlgemeenGRONINGEN - De zaalvoetballers van REUZ uit Vries hebben de uitwedstrijd tegen het tweede van PKC ‘83 met een puntendeling afgesloten.
Onder de rook van de Groninger Euroborg werd het 3-3, een uitslag die gemengde gevoelens opleverde voor de ploeg van Mike Baalmans. De Vriezenaren speelden namelijk een prima eerste helft. Al snel werd het 0-1 dankzij Patrick Steenbergen, maar een verwoestende uithaal van de Groningers zorgde voor de gelijkmaker. Een prima treffer van Melvin Nuwolt en een uitstekend binnengeschoten penalty van Tim van Huffelen zorgden daarna voor een 1-3 ruststand. In de tweede helft was de thuisploeg de betere ploeg, maar desondanks had REUZ een aantal prima mogelijkheden om het duel te beslissen. Dat lukte echter niet. PKC ’83 beloonde het aanvalsspel wel twee keer, wat maakte dat er na 50 minuten spelen 3-3 op het scorebord stond.
Wisselende gevoelens dus bij de Drentse ploeg, want een overwinning behoorde zeker tot de mogelijkheden. Aan de andere kant had de uitslag ook in het nadeel van de REUZen kunnen uitvallen. In de Topklasse F lijkt de titel inmiddels wel uit zicht voor REUZ, maar nacompetitie behoort zeker nog tot de mogelijkheden. Komende vrijdag staat eerst bekervoetbal op het programma: in eigen huis wordt Futsal Emmeloord 2 ontvangen voor de halve finale van de noordelijke beker. De wedstrijd in sporthal De Kamp wordt om 21.00 uur afgetrapt.




