Zwembad Lemferdinge in Paterswolde.
Zwembad Lemferdinge in Paterswolde.

Zwembad Lemferdinge start verkoop abonnementen

Algemeen

VRIES/PATERSWOLDE - Het zwemseizoen voor buitenbaden staat voor de deur: in zwembad De Leemdobben in Vries kunnen sinds deze week al baantjes gezwommen worden. 

Zwembad Lemferdinge in Paterswolde hoopt op 1 mei de deuren te openen. ,,Al is dit wel onder enig voorbehoud, omdat een aantal werkzaamheden nog niet zijn afgerond. Er moet gekit worden voor het water in de baden gepompt kan worden en de weersomstandigheden moeten daarvoor wel meewerken’’, zegt Roelof Rutgers. 

Abonnementen
De voorverkoop voor abonnementen is al gestart in De Leemdobben tijdens de openingstijden voor het banen zwemmen tot 30 april (maandag tot en met vrijdag van 7.00 tot 11.00 uur en in de weekenden van 10.00 tot 12.00 uur, met uitzondering van Koningsdag). Ook in zwembad Lemferdinge kunnen er, ondanks dat er nog niet gezwommen kan worden, in de voorverkoop al abonnementen gekocht worden van 12 tot en met 19 april van 10.00 tot 13.00 uur (behalve 16 april). ,,Uiteraard is het ook mogelijk om tot en met 30 april naar De Leemdobben te komen voor een abonnement. Dat is zowel in De Leemdobben als Lemferdinge te gebruiken.’’

Het zomerseizoen voor de buitenbaden start op maandag 1 mei tot en met zondag 3 september. De meest actuele informatie staat op www.zwembaden-tynaarlo.nl.