
Koninginnespelen op OBS De Schuthoek
AlgemeenZUIDLAREN - Op scholen door het hele land zijn vrijdag weer de Koningsspelen gehouden. Zo niet op OBS de Schuthoek in Zuidlaren.
Daar werden de Koninginnespelen gehouden. De directeur van De Schuthoek, Nicolet Bos, werd 50 jaar en dat kon natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. Juf Nicolet kwam ’s ochtends in een kever-cabrio voor rijden bij school, vergezeld door twee hofdames. Hier werd ze opgewacht door alle andere kinderen, ouders en collega’s en kreeg ze van alle leerlingen een papieren bloem. Daarna vertelde de locatiecoördinator een sprookje over koningin Nicolet en zongen alle kinderen een speciaal verjaardagslied.
Na alle feestelijkheden werden de Koninginnespelen zowel binnen als buiten gespeeld met keuze uit dertig verschillende spelletjes. Iedereen genoot van een mooie, gezellige, feestelijke en sportieve dag, waarna de meivakantie kon beginnen.







