
Korfballers Ritola verliezen van OKO/BIES uit Opende
AlgemeenZUIDLAREN – De korfballers van Ritola hebben zaterdag de thuiswedstrijd tegen OKO/BIES uit Opende met 13-18 verloren.
De ploeg uit Opende was voor Ritola een team waartegen ze nog nooit gespeeld hadden. Het gelijke spel van OKO de vorige week tegen AVO uit Assen, was voor Ritola een waarschuwing.
De wedstrijd begon met kansen over en weer, waarbij het schot van de Zuidlaarders niet op scherp leek te staan. Na ruim tien minuten was de stand dan ook 3-3. Na een 5-4 voorsprong stond het drie minuten voor de pauze 5-5. OKO scoorde tweemaal en een doelpunt van Ritola bepaalden de ruststand op 6-7.
Na de thee zorgde Ritola meteen voor 7-7 en na doelpunten om en om stond er halverwege de tweede helft 10-10 op het scorebord. OKO scoorde tweemaal, waardoor het 10-12 werd. Na 11-13 en 12-14 wist Ritola de aansluiting te vinden, 13-14. Hiermee waren de krachten ook opgebruikt en in de laatste negen minuten wist OKO nog viermaal te scoren, waardoor de iets te flatteuze overwinning van de gasten vaststond.
Doelpuntenmakers: Eline Haan 6, Hylke van Gorkum 4, Saskia Gubler 2 en Stan Terpstra 1.
Ritola speelt zaterdag 23 september om 15.30 uur thuis tegen AVO uit Assen.







