
Sacha Bronwasser wordt geinterviewd in kerk van Eext
AlgemeenEEXT - Sacha Bronwasser, schrijfster van het populaire boek Luister, zal op uitnodiging van de Literatuurclubs Drenthe op 5 november voor een interview naar Eext komen. In het mooie oude monumentale kerkje van Eext gaat de schrijfster in gesprek met boekbespreker Willem Goedhart, die al op verschillende plekken in Drenthe en Groningen een lezing over haar boek heeft gegeven.
Luister vertelt over de 21-jarige M. die in 1989 halsoverkop uit Nederland vertrekt. Ze gaat in Parijs aan de slag als au pair. De stad, de taal, het werk; in alle opzichten is het een harde reset. Wat doet iemand die grip moet krijgen op het leven? Die schrijft. Pas een half mensenleven later komt M’s verslag terecht bij Flo, de persoon die haar vlucht veroorzaakte. Zij is gewond geraakt bij een grote terroristische aanslag in Parijs.
Luister, de tweede roman van Sacha Bronwasser, neemt de lezer mee naar het Parijs van de jaren tachtig en nu, in een zinsbegoochelende zoektocht naar identiteit, vriendschap en schuld.
Het interview start om 14.30 uur. De bijna 1500 deelnemers van de Drentse Literatuurclubs hebben Luister in oktober besproken en kunnen op 5 november met hun vragen bij de schrijfster zelf terecht. Belangstellenden kunnen zich aanmelden via de website van de Literatuurclubs Drenthe. Ook niet-deelnemers van de Literatuurclubs zijn van harte welkom.




