
Intocht Sinterklaas in Vries
AlgemeenVRIES - Volksvermaken Vries heeft er ook dit jaar voor gekozen om Sinterklaas en zijn Pieten, onder begeleiding van Harmonie Vries en Brandweer Vries, te verwelkomen met een feestelijke rondrit door het dorp.
Daardoor is het voor alle kinderen, ouders en grootouders mogelijk om de Sint op zaterdag 18 november dichtbij huis welkom te heten. Om 14.00 uur start de rondrit bij OBS De Vijverstee aan de Fledders, waarna een route wordt gevolgd via Fledders (in zuidelijke richting), Asserstraat, Diepsloot, Oosterkampen, Eikenlaan, Oude Asserstraat, Brinkstraat en de Brink. Sinterklaas en zijn Pieten hopen onderweg zoveel mogelijk kinderen te begroeten en hen te voorzien van pepernoten.
Na afloop van de rondrit vindt er rond 15.30 uur nog een ‘meet & greet’ met Sinterklaas en zijn Pieten plaats op de Brink. Het jeugdorkest van Harmonie Vries speelt daar onder meer het lied En ik spring, spring, spring als een pepernoot. Alle kinderen uit het dorp worden opgeroepen om mee te dansen en zingen.







