Lesmond Prinsen (midden) met penningmeester Theo van de Lageweg en voorzitter Remco Spanhof van FC Zuidlaren bij het tekenen van het contract..
Lesmond Prinsen (midden) met penningmeester Theo van de Lageweg en voorzitter Remco Spanhof van FC Zuidlaren bij het tekenen van het contract..

Trainer Lesmond Prinsen verlaat FC Zuidlaren vroegtijdig

Algemeen

ZUIDLAREN – Trainer Lesmond Prinsen heeft FC Zuidlaren vroegtijdig verlaten. De oefenmeester moest vorig week stoppen als trainer van de Zuidlaarder club door drukke werkzaamheden.

De voormalig prof was bezig aan zijn eerste seizoen bij FC Zuidlaren. Het was al bekend dat hij volgend seizoen opgevolgd zou worden door Kenny Koning. Drukke werkzaamheden zorgen ervoor dat hij het seizoen niet af kan maken. 

FC Zuidlaren staat momenteel zesde in de spannende Zaterdag Derde klasse C met drie punten achterstand op koploper Helpman. Ook Lycurgus, Groen-Geel, Aduard 2000 en SC Loppersum doen nog mee om de titel. The Knickerbockers, de oude ploeg van Prinsen, doet ook nog mee. De Groninger ploeg, waar Prinsen zes seizoenen actief was, heeft een punt minder dan de Zuidlaarders. 

Michel Kral neemt de taken de rest van het seizoen waar.