
Bingofietstocht rondom Eelde
AlgemeenEELDE - De Vereniging voor Volksvermaken (VvV) in Eelde organiseert op zaterdag 27 april, Koningsdag, een bingofietstocht.
Deelnemers kunnen tussen 13.30 en 15.00 uur starten bij café Boelens in Eelde. Tijdens deze jaarlijks terugkerende fietstocht van 20 à 25 kilometer is het de bedoeling om onderweg de ontvangen bingokaart als eerste vol te krijgen. Voor de winnaars zijn leuke prijzen te verdienen. De fietstocht kan echter ook gereden worden zonder aan de bingo mee te doen. Halverwege de tocht krijgen de deelnemers koffie of thee en een versnapering aangeboden.
Leden van de VvV en kinderen doen gratis mee, niet-leden betalen 6 euro. Bij de inschrijving kan men zich eventueel als lid aanmelden.






