Kinderen kunnen van alles beleven in de Vlinder- en insectentuin in Zuidlaren.
Kinderen kunnen van alles beleven in de Vlinder- en insectentuin in Zuidlaren. (Eigen foto)

Natuurontdekkingstocht voor kinderen in Zuidlaren

Algemeen

IVN Natuurvereniging Zuidlaren zal op 6 oktober een natuurontdekkingstocht houden voor kinderen in de IVN Vlinder- en insectentuin achter Aqualaren in Zuidlaren.

Kinderen tussen de 4 en 12 jaar oud die graat buiten en in de natuur willen zijn kunnen aan de ontdekkingstocht meedoen. De kinderen gaan de natuur verkennen en zich verwonderen over het geheime leven onder de grond. Onderweg worden leuke opdrachten gedaan en valt van alles te beleven. Aan het eind wordt er met z’n allen lekker geknutseld.

De kinderen kunnen gratis met (groot)ouders of begeleider(s) van 13.00 tot 14.30 uur naar de IVN Vlinder- en insectentuin aan Wilheminalaan 1 in Zuidlaren komen en meegaan op ontdekkingstocht. Aanmelden is niet nodig.

Meer informatie is verkrijgbaar bij Harma Schipper (harmaschipper50@gmail.com) of Ria Doornbos (janenriadoornbos@gmail.com). Ook is informatie te vinden op www.ivnzuidlaren.nl