Afbeelding

Tweewielerservice Pruis is Bikkel-dealer en praktijkopleider

Algemeen

VRIES - Tweewielerservice Pruis in Vries is sinds een half jaar dealer van Bikkel Bikes. Daarnaast is de fietsenwinkel op zoek naar oude fietsen voor de opleiding Basis Fietstechniek die Pruis verzorgt. 

Bij de handgemaakte fietsen van Bikkel Bikes gaan modern design en de allerlaatste e-technologie hand in hand met de beste service en garanties. ,,Dat kunnen ze waarmaken omdat de fietsen alleen worden verkocht via lokale fietsenmakers zoals wij’’, zegt Eddy Pruis van Tweewielerservice Pruis. ,,Deze fietsen worden niet alleen handgemaakt in Nederland, maar hebben bovendien een modern design, zijn oerdegelijk, comfortabel, betrouwbaar en betaalbaar.’’ Bij Bikkel wordt gewerkt met mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en bij Pruis is dat niet anders. ,,Dit is voor ons ook een belangrijke reden geweest om voor het merk Bikkel te gaan. En dat alles in het kader van de duurzaamheid staat is mooi meegenomen.’’ 

Om de kansen op de arbeidsmarkt voor werkenden en werkzoekenden te vergroten, biedt de tweewielerspecialist een opleiding Basis Fietstechniek van drie tot acht maanden aan. Hiervoor wordt nauw samengewerkt met de gemeenten Tynaarlo, Aa en Hunze en Assen en Werkplein Drentsche Aa. Aan het eind van de opleiding ontvangen de cursisten een praktijkverklaring. Dit is een getuigschrift waarmee het perspectief op duurzaam werk wordt vergroot. De fietsen die tijdens de cursus worden opgeknapt worden verkocht en een deel van de opbrengst gaat naar een goed doel. Mensen die een fiets over hebben, kunnen contact opnemen met Tweewielerservice Pruis via 06-21513888 of info@tweewielerservicepruis.nl.