
Brillenbeurs met 2000 monturen bij Raymon Optiek in Zuidlaren
AlgemeenZUIDLAREN – Raymon Optiek zal op 22 november een grote brillenbeurs houden. Op de beurs zijn meer dan 2000 monturen aanwezig in allerlei kleuren en modellen.
Raymon Optiek biedt de klant hoge kwaliteit oogmetingen en kijkoplossingen. ,,Sinds 1990 bieden wij de beste service aan onze klanten en helpen wij hen in de keuze voor een bril of contactlenzen. Maar waar ik normaal enkele modellen en kleuren van brillen in huis heb, zijn het er nu 2000. Men kan naar hartenlust de modellen proberen en de verschillen zien”, zegt eigenaar Raymon Bartels.
,,Wij volgen altijd nauwlettend de nieuwste trends in monturen. Men kan erop vertrouwen dat wij up to date zijn met de nieuwste oogmeettechnieken én de nieuwste modetrends.”
Vertegenwoordigers van de merken Face A Face, Morel en MARKUS T zijn op de beurs aanwezig. ,,Zij kunnen de bezoekers van alles over de brillen vertellen; over de materialen en hoe de brillen gemaakt zijn. Daardoor worden de bril niet alleen een product op de neus, maar wordt het speciaal en krijgt men er een bepaald gevoel bij.” En natuurlijk staat ons team ook voor de klanten klaar.
Bezoekers kunnen onder het genot van een hapje en een drankje de brillen passen. ,,De hapjes en drankjes komen van ondernemers uit Zuidlaren, waardoor de beurs een echte lokale beleving wordt”, aldus Bartels.
De beurs bij Raymon Optiek aan de Telefoonstraat 62 in Zuidlaren is van 14.00 tot 21.00 uur te bezoeken.







