
Workshop ‘Verhalen vertellen’ in Plaats de Wereld
AlgemeenVRIES - Het levensverhalentheater van Plaats de Wereld in Vries organiseert ook dit jaar weer een workshop ‘Verhalen vertellen’.
In deze workshop leren de deelnemers hoe ze van een zelfbeleefde gebeurtenis een verhaal maken en hoe ze dat mooi kunnen vertellen. Van tevoren krijgt men alvast informatie, zodat iedereen op de workshop zelf aan het werk kan. De workshop wordt gegeven door ervaren verhalenvertellers Marieke Voormolen, Ruud Timmer en Wim Dijkema. Als deelnemer van deze workshop leert men hoe je luisteraars echt kan raken met een verhaal, hoe een spanningsboog wordt opgebouwd, wanneer je een stilte laat vallen, wat men kan doen met de tonatie van de stem en nog veel meer tips en trucs die in het dagelijks leven ook zeer toepasbaar zijn.
Wie de smaak te pakken heeft kan daarna als verteller een verhaal vertellen bij het levensverhalentheater. De eerstvolgende avond staat gepland op maandag 27 november in café Onder de Linden in Vries. De Vertelworkshop staat gepland op maandag 9 oktober van 19.30 tot 22.00 uur. Opgave is mogelijk via www.plaatsdewereld.nl.






